Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

4D Cityscape

4D CITYSCAPE: ПАЗЛИ, ЯКИМИ ВИ ЇХ ЩЕ НЕ ЗНАЛИ!

Мода на складання картинок з маленьких акуратних шматочків панує у світі давно. Ті, чиє дитинство припало на 90-ті роки, напевно пам'ятають, як за допомогою вже зібраних пазлів прикрашали стіни, використовуючи їх як барвисті і яскраві картини. Зазвичай дизайнери-розробники підбирали справді гарні зображення, які чудово могли вписатися в будь-який інтер'єр.

Поступово мода на пазли зійшла нанівець. Дітям молодшого віку все ще подобалося це заняття – тим більше, що для розвитку дрібної моторики дитячих рук воно дуже корисне. Але підліткам, а тим більше дорослим людям, було вже далеко не так цікаво витрачати години вільного часу на складання картинок. Справжніх фанів пазлів залишилося зовсім мало. Тоді деякі компанії вирішили додати пазлам нові риси, зробивши їх об'ємними. Так з'явились 3D-пазли, які і зараз мають величезний попит і у дітей, і у дорослих.

Справжню революцію у сфері збирання картинок зробила канадська компанія 4D Cityscape. Фахівці цього бренду обігнали час, удосконаливши 3D технології до… 4D! Це здається неймовірним хоча б тому, що людям поки що відомо лише три виміри: довжина, ширина та висота. Але якщо вдуматися, то є ще одне, яке далеко не завжди враховується. Ми говоримо про час.

4D CityScaleЗвучить досить дивно: яке відношення має час до збирання пазлів? Виявляється, саме безпосереднє! Фахівці 4D Cityscape придумали найцікавіші об'ємні моделі міст, в яких враховується, в тому числі, і їх розвиток у різні роки, починаючи мало не з дня підстави. Звучить трохи сумбурно, тож давайте познайомимося з цією унікальною продукцією ближче.

Розглянемо стандартний пазл від 4D Cityscape. Кожен набір присвячений тому чи іншому великому місту світу, яке славиться своєю архітектурою і атмосферою, що запам'ятовується. Це може бути Нью-Йорк або Сідней, Шанхай або Торонто, Токіо або Гонконг. У колекціях бренду представлено безліч світових столиць та просто мегаполісів.

4D CityScaleПочинається «будівництво» зі складання ландшафту міста. Вам належить відтворити гори та пагорби, річки, океан, якщо такі є. Найдрібніші особливості місцевості в 4D Cityscape відтворені з надзвичайною подробицею. Потім поступово зводяться будівлі у місті, причому саме в тому порядку, в якому вони були збудовані насправді. На зміну низьким будиночкам прийдуть хмарочоси, ознаменувавши собою настання нової епохи. Так поступово ваш маленьке містечко еволюціонує з окремо взятого шматка суші до справжнього мегаполісу! Ми впевнені, що і ви, і ваша дитина будете із задоволенням стежити за цим чарівним перетворенням.

Набори 4D Cityscape містять у собі від 700 шматочків і більше, так що на вас чекає кілька захоплюючих вечорів, проведених за збиранням моделі. Ви можете робити це всією сім'єю і навіть запрошувати друзів: брати участь у такому незвичайному та охоплюючому процесі захоче кожен!

НАГОРОДИ

Продукція канадської компанії неодноразово відзначалася у міжнародних конкурсах та удостоювалася багатьма престижними преміями, у тому числі DR.TOY в номінаціях «100 найкращих товарів для дітей», «Кращий подарунок» та «Краща іграшка».

4D CityScale

 

Унікальність продукції канадського бренду цілком очевидна. По-перше, аналогів цим іграшкам просто-напросто не існує. По-друге, крім традиційної користі від збирання пазлів, у цих наборах присутній ще й навчальний компонент. Завдяки тому, що ви вибудовуєте ваше міні-місто в строго певній послідовності, ви запам'ятовуєте безліч корисної інформації. Можливо, знання про ландшафт, на якому було розташоване місто, і як воно розвивалося, і не стануть вам у нагоді безпосередньо. Однак зайвими вони точно не будуть і дозволять розширити світогляд. А якщо раптом ви зберетеся в подорож в те місце, яке вам доводилося складати в пазлах 4D Cityscape, зможете побачити мегаполіс абсолютно іншими очима! Він стане вам близьким і зрозумілим ще до того, як ви ступите на його землю.

4D CityScaleПри всій своїй оригінальності та нестандартності, пазли 4D Cityscape не такі вже й складні в збірці. До кожного набору додається чітка і дуже зрозуміла інструкція, в якій легко розбереться. навіть дитина. У будь-якому випадку, ви зможете допомогти йому, пояснивши послідовність дій, після чого він з радістю приступить до будівництва свого власного містечка.

Ви залишитеся задоволені не лише оригінальністю продукції 4D Cityscape, а й її якістю. У виробництві пазлів фахівці канадської марки використовують пластик, картон та полімерні матеріали, екологічно чисті та абсолютно нешкідливі. Якість поліграфії також залишається на висоті: для того, щоб надати кінцевій моделі правдоподібності, фахівці ретельно проробляють кожну деталь набору.

Нерідко перед нами постає питання: як провести свій вільний час таким чином, щоб дозвілля однаково могло зайняти усю сім'ю. У 4D Cityscape знайшли чудове вирішення проблеми – пазли, виконані у чотирьох вимірах! Це захоплююче заняття обов'язково сподобається кожному члену сім'ї та подарує вам багато незабутніх хвилин.