Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

4D Master

Торгівельна марка 4D Master належить компанії з Гонконгу Fame Master Enterprise Limited. Компанія була заснована в 1997 році і спочатку спеціалізувалася на проектуванні та виготовленні високоякісних, з гарним рівнем деталізації пластикових іграшок для дітей.

Перші іграшки з'явилися у продажу у 1998 році, і вони були настільки добре прийняті дітьми та підлітками, що протягом року було продано понад 5 млн. штук. Компанія постійно вдосконалювала і розширювала асортимент, у той же час намагаючись представити свою продукцію в багатьох країнах світу. В першу чергу продукція була представлена ​​на ринках Сполучених Штатів, Канади, Німеччини, Великобританії, Європи, Японії та Південно-Східної Азії.

Тепер моделі та пазли 4D Master доступні і в Україні.

ЩО ТАКЕ 4D MASTER?

Оскільки назва торгової марки англійською є сенс розшифрувати, що вона означає.

3D – Dimensions перекладається як розмір або розміри. Для тих хто ще пам'ятає шкільні уроки геометрії, маю на увазі 3 координати – x, y, z тобто. об'ємність.

1D – Details, перекладається як деталі.

Так і вийшло 4D – об'ємні деталі, ну а слово майстер перекладу не потребує.

4D Master – це розфарбовані кольорові деталі, які без допомоги клею збираються у різні моделі та фігурки.

4D MASTER

НАВІЩО ДІТЯМ ГРАТИ У 4D MASTER?

4D Master має серію іграшок для дітей різного віку від 6 років і старше. Набори від 4D Master в першу чергу формують просторове мислення, розвивають дрібну моторику і вчать зіставляти форму, розмір та кольори, а в результаті виходять барвисті об'ємні фігурки та об'ємні анатомічно точні моделі.
clear="all">

ЩО ПРОПОНУЄ 4D MASTER?

У 4D Master є дві основні категорії іграшок – це пазли та моделі, кожна категорія ділиться на тематичні серії людей, тварин, космічної техніки та транспорту.

4D HUMAN ANATOMY

4D HUMAN ANATOMY

Серія анатомія людини дозволяє зрозуміти, як влаштований людський організм, які органи для чого призначені, де вони знаходяться і за які функції організму відповідають. 4D Human Anatomy призначена для дітей віком від 8 років та буде цікава навіть дорослим. Серія створювалася за підтримки та безпосередньої участі Медичного факультету університету Гонконгу.

4D ANIMAL ANATOMY

4D ANIMAL ANATOMY

Анатомія тварин – чудово деталізовані моделі тварин, риб і навіть динозаврів. Чимало дітей рано чи пізно починають задаватися питанням, а що знаходиться всередині у тієї чи іншої тварини? Серія 4D Vision Animal Anatomy допоможе відповісти на ці та багато інших питань, а описи якими комплектуються моделі розкажуть багато цікавого. Серія орієнтована на дітей віком від 8 років.

4D PUZZLE

4D PUZZLE

Перші 4D пазли компанія випустила в 2001 році, це були фігурки динозаврів. З того часу асортимент суттєво розширився, і тепер компанія виробляє понад 10 тематичних серій тварин, техніки, динозаврів. На думку психологів, збирання пазлів сприяє розвитку образного та логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, формує розуміння відмінностей окремих елементів за кольором, формою, розміром. Вчить правильно сприймати зв'язок між частиною та цілим, розвиває дрібну моторику рук. Для дітей віком від 6 років.