Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

EuroGraphics

Компанія EuroGraphics була заснована в 1987 році в Монреалі(Канада) і розпочинала як дистриб'ютор плакатів у Канаді. З того часу багато що змінилося, компанія відкрила творчий центр розробки, побудувала власний поліграфічний комбінат і стала добре відомим виробником у Північній Америці та у світі.

EuroGraphics це спільнота однодумців, які знають і люблять свою роботу. Основна мета компанії не тільки виробництво та продаж пазлів і плакатів, а в першу чергу створення таких продуктів, які крім позитивних емоцій від спілкування з прекрасним несуть смислове та освітнє навантаження.

Компанія EuroGraphics поряд зі звичними пейзажами, репродукціями картин та фотографіями виготовляє велику кількість освітніх пазлів, які розкажуть про історію розвитку літакобудування, познайомлять із пристроєм Сонячної системи, допоможуть розібратися у різноманітності тваринного світу та вивчити анатомію людини.

ЩО ТАКЕ ПАЗЛИ?

EUROGRAPHICS Творцем пазлів офіційно вважається англієць Джон Спілсбері — торговець географічних карт. У 1761 (!) році Джон додумався приклеювати свій товар на тонку дерев'яну підкладку, фігурно розпилювати бутерброд, що вийшла « на безліч частин і продавати цю справу як навчальний посібник для вивчення географії. І справді: учень брав якийсь окремий шматок карти і складав його з іншими (треба розуміти, що розрізане вручну зображення не могло за визначенням містити абсолютно однакових за формою та розміром елементів) — таким чином, в пам'ять чудово вдруковувалися знання про те, хто з ким межує, що кудись впадає і т.д.
 

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗБИРАТИ ПАЗЛИ?

EUROGRAPHICS
  • спочатку необхідно розсортувати всі елементи на дві групи: до першої відносяться шматочки майбутньої рамки — елементи у яких хоча б одна сторона рівна, до другої — решта деталей. Рамка складається в першу чергу, рамка є основою майбутнього зображення і дає певні «підказки» для подальшого вибору деталей & # 8212; їх можна «дізнатися» за кольорами та частинками зображення на самій рамці.
  • збирати основну частину пазла краще не від краю, а з середини, і починати краще з найбільших об'єктів малюнка. Збираючи пазл, потрібно орієнтуватися на зображення, зроблене на коробці — це допоможе швидше вибрати відповідну деталь. При цьому вибравши конкретний шматочок і залишивши його в передбачуваному місці розміщення, потрібно шукати наступний за принципом схожості відтінку та стиків. Якщо деталі прилягають одна до одної нещільно, а зображення переходять одна в одну не плавно, то фрагменти були підібрані неправильно;
  • EUROGRAPHICS
  • якщо певна частина малюнка зібрана не повністю і має порожнечі, залишається лише підбирати деталі, які могли б підійти на порожні місця та послідовно розташовувати їх поруч, поступово заповнюючи таким чином;
  • коли будуть зібрані кілька великих фрагментів, з'єднати їх між собою буде дуже просто: шматочки для з'єднання, як правило, є однотонними і є тлом для вже зібраного малюнка. Часто дуже важко підібрати розташування цих шматочків через відсутність підказуючих елементів на них, проте цю труднощі можна вирішити шляхом звичайного підбору.

Використовуючи ці нехитрі підказки, можна зібрати весь малюнок, який потім залишиться лише закріпити. Способів закріплення безліч, але найпростіший і надійніший використовувати Плівку для скріплення пазлів.