Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

HAMA

Історія компанії HAMA починається в 1961 році, це рік заснування датської компанії Malte Haaning Plastic A/S, вона була заснована Мальте Хаанінгом (дат. Malte Haaning) в 1961 році. Компанія розпочинала свою діяльність з виробництва різних пластикових виробів – соломинки для пиття, коктейльні палички, годівниці для птахів та ще багато різноманітних кумедних речей. Дещо пізніше, коли істотно зріс попит на дитячі розвиваючі іграшки, в тому числі і мозаїку засновник компанії Мальте Хаанінг, вирішив розвивати цей напрямок діяльності. Перші набори термомозаїки були зроблені в 1971 році, це були набори, відомі тепер як Midi, це серія термомозаїки HAMA, що найбільш продається. Серії Mini і Maxi стали вироблятися трохи пізніше, і якщо серія Midi орієнтована на дітей віком від 5 років, то серія Maxi для дітей від трьох років, а серія Mini для всіх старших 10 років і навіть для дорослих.

У 1984 році ім'я HAMA було зареєстроване як торгова марка. Ім'я HAMA це початкові літери прізвища = HA та імені = MA засновника компанії.

Поступово асортимент продукції розширювався, і сьогодні продукція HAMA це широкий асортимент товарів для дітей. Продукція HAMA продається більш ніж у 50 країнах світу.

Тепер продукція HAMA доступна і в Україні.

ТАК ЩО ТАКЕ HAMA?

HAMA

Концепт HAMA заснований на барвистих намистинах та набірних пластинах. Ви можете збирати як прості, так і складні картинки, накладаючи намистини на набірні пластини.

Бусини потрібно лише викладати на набірну пластину доти, поки ви не зберете бажане зображення. Ви можете вільно переміщати намистини, доки не прогладили мозаїку. Коли намистини пропрасовані, їх не можна використовувати повторно. При акуратному прогладжуванні набірну пластину можна використовувати багато разів.

Покладіть аркуш паперу для прасування на картинку з намистин і використовуйте звичайну праску для сплаву намистин. Дайте намисто охолонути протягом декількох хвилин, приберіть папір для прогладжування і зніміть картинку з набірної пластини.

HAMA

НАВІЩО ДІТЯМ ГРАТИ В HAMA?

Коли діти граються з намистинами НАМА, вони вчаться рахувати, підбирати кольори, розрізняти геометричні фігури, що сприяє розвитку творчих здібностей та дрібної моторики рук.

НАМА підходить всім віковим групам, починаючи з найперших спроб контролювати рухи рук і пальців і до дорослого віку, коли «мистецтво з намистин» з іграшки, що розвиває, перетворюється на хобі. Крім того, НАМА задумана таким чином, щоб діти не здогадувалися, що вони зайняті не лише грою. Переконайтеся, що діти отримують велике задоволення від НАМА!

ЩО ПРОПОНУЄ НАМА?

HAMA пропонує широкий вибір намистин різноманітних кольорів та набірних пластин, асортимент яких постійно розширюється.

Намистини HAMA виробляються в трьох розмірах:
HAMA MINI

Mini 48 кольорів - 2,5 мм у діаметрі

Маленький розмір намистин дає можливість збирати дуже детальні та складні картинки та візерунки. Тільки ваша фантазія визначає межі можливостей. Багато дорослих також люблять складати картинки з такого розміру намистин, замість вишивання хрестом або шиття. Рекомендується починати з 10-річного віку.

HAMA MIDI

Midi 55 кольорів - 5 мм у діаметрі

Цей розмір намистин найбільш популярний серед усіх вікових груп. Рекомендується з 5-річного віку, оскільки дрібна моторика дітей у цьому віці вже досить добре розвинена. І діти, і дорослі отримують велике задоволення від цих маленьких пластикових намистин - чи вони зшивають їх разом, чи пресують, чи прогладжують. Все, що для цього потрібно – фантазія. Зображення можна також копіювати з малюнків або брошур.

HAMA MAXI

Maxi 19 кольорів - 10 мм у діаметрі

Розроблено для маленьких дітей, що грають великими бусинами. Цей розмір намистин розрахований на дітей віком від 3 до 5 років. Завдяки великому розміру намистин їх легко збирати і переставляти, а не така різноманітність кольорів, як в інших серіях, полегшує дитині створення візерунків.