Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua

Мозаїка - Midi 5+

Обрано: 27
Сортувати за:
   
Сторінка 1 из 3 Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка

Виробник

Група

Підгрупа

Вік

Кількість деталей

560003

Термомозаїка HAMA Великий набір "Феєчки" Midi 5+

Арт. № 3043
Різноманітні феї, замок та прикраси для них, все що може підказати уява можна створити за допомогою набору термомозаїки від HAMA. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
995 грн.
540002

Термомозаїка HAMA Великий набір "Швидкість" Midi 5+

Арт. № 3149
Перегони, хто ж їх не любить? Будь які машини та мотоцикли створюйте зі своїми дітьми за допомогою набору від НАМА. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
895 грн.
540001

Термомозаїка HAMA Великий набір Будівельні машини

Арт. № 3143
Різноманітну будівельну техніку яку так полюбляють хлопчаки тепер можна створити за допомогою набору "Будівельні машини" від HAMA. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
895 грн.
56000

Термомозаїка HAMA Великий набір Мистецтво Букет MIDI 5+

Арт. № HM-3621
Квіти, а особливо букети це дуже красиво! Створити пізнавані або орігінальні квіти, а потім скласти чудовий букет тепер можна за допомогою термомозаїки. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
1 400 грн.
5100006

Термомозаїка HAMA Великий набір Мистецтво ван Гог Midi 5+

Арт. № 3607
Долучитися до знаймства з картинами світових майстрів можна з раннього віку. Юні творці за допомогою термомозаїки можуть зробити копію картини відомого художника Ван Гога. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
1 800 грн.
5100006

Термомозаїка HAMA Великий набір Мистецтво Клод Моне Midi 5+

Арт. № 3606
Долучитися до знаймства з картинами світових майстрів можна з раннього віку. Юні творці за допомогою термомозаїки можуть зробити копію картини відомого художника Клода Моне. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
1 800 грн.
5100006

Термомозаїка HAMA Великий набір Мистецтво Метелик Midi 5+

Арт. № 3605
Ми звикли сприймати метеликів , як просто гарних комах. Але за допомогою термомозаїки образ метелика може стати справжнім витвором мистецтва. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
1 800 грн.
510000

Термомозаїка HAMA Великий набір Мистецтво Пауль Клее MIDI 5+

Арт. № HM-3609
Долучитися до знаймства з картинами світових майстрів можна з раннього віку. Юні творці за допомогою термомозаїки можуть зробити копію картини відомого художника Пауля Клее. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
1 800 грн.
5100006

Термомозаїка HAMA Великий набір Мистецтво Соняшники Midi 5+

Арт. № 3608
Соняшники - це радість літа! Саме яскравість жовтих пелюсток передає відчуття позитиву та надихає на створення картин. ваші соняшники будуть створені за допомогою термомозаїки. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
1 800 грн.
56000

Термомозаїка HAMA Великий набір Мистецтво Сукуленти MIDI 5+

Арт. № HM-3622
Не дивлячись на те що бувають дуже колючими, вони дуже красиво квітнуть! Створити власний флораріум тепер можна за допомогою термомозаїки. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
1 400 грн.
550005

Термомозаїка HAMA Великий набір Сафарі Midi 5+

Арт. № 3041
Безмежний світ африканської савани, якщо ваша дитина любить тварин, цей набір саме для неї. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
995 грн.
540002

Термомозаїка HAMA Великий набір Свинка Пеппа Midi 5+

Арт. № 7952
Свинку Пеппу люблять дітлахи всього світу з 2004 року. За допомогою термомозаїки ви можете зробити картинку з зображенням всієї сім'ї свинки Пеппи. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
930 грн.
Первая Сторінка Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка Последняя Сторінка