Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua

Конструктори

Обрано: 58
Сортувати за:
   
Сторінка 1 из 5 Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка
865240*6*30,5

Конструктор COBI Company of Heroes 3 USA Центр Авіапідтримки, 652 деталі

Арт. № COBI-3042
Набір розроблений за ліцензією Relic Entertainment, студії, яка створила нашумілу стратегічну гру Company of Heroes 3, дія якої розгортається в реаліях Другої світової війни. Перенесіть атмосферу гри в реальний світ за допомогою ліцензованих наборів будівельних блоків COBI! Центр авіаційної підтримки США — це величезна споруда, що складається з 652 будівельних блоків, спроектованих у масштабі 1:35. У грі він відіграє важливу роль у плануванні американської бази. Цегляна версія — чудова диспетчерська вежа для вашого аеропорту та оглядовий майданчик для будь-якої діорами! Його висота 38 см! У набір входить фігурка американського солдата на мотоциклі та аксесуари, такі як боєприпаси, ящик, лопата, бочки та мішки з піском. Фігурка і блоки містять якісні принти, які не стираються навіть при інтенсивному використанні! Цей великий набір є ідеальним доповненням до колекції кубиків Company of Heroes 3!
4 879 грн.
822520*6*27,5

Конструктор COBI Company of Heroes 3 Зенітна гармата FlaK 88-мм, 225 деталей

Арт. № COBI-3047
Набір розроблений за ліцензією Relic Entertainment, студії, яка створила нашумілу стратегічну гру Company of Heroes 3, дія якої розгортається в реаліях Другої світової війни. Перенесіть атмосферу гри в реальний світ за допомогою ліцензованих наборів будівельних блоків COBI! 88 mm Flak — німецька зенітна гармата часів Другої світової війни, яка успішно знищує і наземні цілі. Це був один з найефективніших видів німецької зброї часів Другої світової війни. У Company of Heroes 3 це терор союзних танків. Змагайтеся з Шерманами чи Черчиллями з нашої колекції! Гармата в масштабі 1:35 складається з 225 елементів. Набір включає гармату, що може обертатися з рухомим стволом, багато мішків з піском для будівництва укріпленого поста, ящики, боєприпаси та інструменти. У набір входить фігурка солдата екіпажу Люфтваффе в шоломі, поясі з банкою та флягою, а також гвинтівка Rifle 43. Високоякісні принти, які не стираються та відтворюють деталі гармати та солдатської форми, є частиною в комплект входить дуже привабливий принт на спині солдата.
2 460 грн.
76018*5*23,5

Конструктор COBI Company of Heroes 3 Компанія героїв, 60 деталей

Арт. № COBI-3041
Набір розроблений за ліцензією Relic Entertainment, студії, яка створила нашумілу стратегічну гру Company of Heroes 3, дія якої розгортається в реаліях Другої світової війни. Перенесіть атмосферу гри в реальний світ за допомогою ліцензованих наборів будівельних блоків COBI!
1 640 грн.
864230,5*6*40

Конструктор COBI Company of Heroes 3 Німецький дот, 642 деталей

Арт. № COBI-3043
Набір розроблений за ліцензією Relic Entertainment, студії, яка створила нашумілу стратегічну гру Company of Heroes 3, дія якої розгортається в реаліях Другої світової війни. Перенесіть атмосферу гри в реальний світ за допомогою ліцензованих наборів будівельних блоків COBI! Цей набір — те, на що шанувальники конструкторів чекали дуже довго: бункер від COBI, натхненний німецькою точкою опору з Company of Heroes 3! Бункер розроблений в масштабі 1:35, складається з 642 елементів і відповідає розмірам фігур COBI! На цеглі багато якісних відбитків, які не стираються навіть при інтенсивній експлуатації. У цій добре продуманій конструкції дах є з'ємним і дозволяє отримати доступ до детального інтер’єру будівлі. Всередині є обладнання, таке як носилки, піч з димоходом, радіостанція та стійка для зброї. На малюнку показано деталі оператора німецького кулемета MG 34. У набір також входять люк, що відкривається, вхід, що нахиляється, драбини та ручки, вбудовані в бункер, а також додаткові аксесуари, такі як мішки з піском, ящик, інструменти та додаткова зброя.
4 879 грн.
761511,5*8*17

Конструктор COBI Company of Heroes 3 Танк M4 Шерман, 615 деталей

Арт. № COBI-3044
Набір розроблений за ліцензією Relic Entertainment, студії, яка створила відому стратегічну гру Company of Heroes 3, дія якої розгортається в реаліях Другої світової війни. Перенесіть атмосферу гри в реальний світ за допомогою ліцензованих наборів будівельних блоків COBI! M4 Sherman був основним американським середнім танком, виробленим під час Другої світової війни. Його використовували, зокрема, США, Великобританія, Польща, Радянський Союз і Канада. Завдяки озброєнню 75-мм гарматою M3, надійності, чудовому дизайну та низькій вартості виробництва «Шерман» був ефективним на всіх фронтах Другої світової війни. У Company of Heroes 3 він протистоїть, серед іншого, Panzer IV, який ми також випустили як частину цієї колекції! Блоковий Sherman був ретельно розроблений у масштабі 1:35 із використанням 615 елементів. Танк має робочі гусениці, поворотну башту, рухомий ствол, люк, що відкривається, і сервісний люк із блочним двигуном під ним. У набір входить фігурка американського танкіста з навушниками і автоматом М3. На цеглинки нанесені високоякісні відбитки, які відображають маркування та деталі танка, а також деталі уніформи командира танка. Набір розроблено з увагою до деталей, він також є чудовим доповненням до популярної серії «Історична колекція»! Любителі історії, цегли та віртуальних розваг точно знайдуть тут щось для себе!
3 595 грн.
965411,5*10*21

Конструктор COBI Company of Heroes 3 Танк Mk III Черчилль, 654 деталей

Арт. № COBI-3046
Набір розроблений за ліцензією Relic Entertainment, студії, яка створила відому стратегічну гру Company of Heroes 3, дія якої розгортається в реаліях Другої світової війни. Перенесіть атмосферу гри в реальний світ за допомогою ліцензованих наборів будівельних блоків COBI! Churchill — британський важкий піхотний танк часів Другої світової війни. Він став однією з найбільш впізнаваних машин союзників під час війни. Він неодноразово модифікувався, на його основі було створено багато спецавтомобілів. «Черчілль» виявився вдалою конструкцією, яку цінували за міцну броню, низький силует і мобільність у складній місцевості. Company of Heroes 3 протиставляє Churchill, серед іншого, німецькому Panzer IV, який ми також випустили в нашій колекції! Набір розроблено в масштабі 1:35 з використанням 654 будівельних блоків COBI. Танк оснащений робочими гусеницями, поворотною баштою, рухомою гарматою і люком, що відкривається. У набір входить фігурка британського танкіста в береті, пістолет-кулемет Стен і бінокль. На цеглинки нанесені високоякісні відбитки, які відображають маркування та деталі танка, а також деталі уніформи командира танка. Набір був розроблений з увагою до деталей і є ідеальним доповненням до популярної серії Historical Collection! Любителі історії, блочних конструкторів та віртуальних розваг обов'язково знайдуть тут щось для себе!
3 595 грн.
96108*8*19

Конструктор COBI Company of Heroes 3 Танк Panzer IV, 610 деталей

Арт. № COBI-3045
Набір розроблений за ліцензією Relic Entertainment, студії, яка створила відому стратегічну гру Company of Heroes 3, дія якої розгортається в реаліях Другої світової війни. Перенесіть атмосферу гри в реальний світ за допомогою ліцензованих наборів будівельних блоків COBI! Основний німецький танк Другої світової війни та смілива заява Осі проти союзників у відеогрі Company of Heroes 3! Вперше в історії COBI танк у масштабі 1:35, сенсаційний Panzer IV обладнаний робочими гусеницями, рухомою баштою, стволом і люком, що відкривається. Під сервісним люком є ​​блочний двигун! У набір входить фігурка німецького танкіста в фуражці з принтом, навушники, бінокль і особистий пістолет Parabellum. На цеглинки нанесені високоякісні відбитки, які відображають маркування та деталі танка, а також деталі уніформи командира танка. Набір розроблено з увагою до деталей, також є чудовим доповненням до популярної серії «Історична колекція»! Шанувальники історії, Panzerkampfwagen IV — німецький середній танк, вироблений під час Другої світової війни. Це була одна з найкращих броньованих машин того періоду. Багато різних версій цього танка було спроектовано та виготовлено. Численні варіанти відрізнялися товщиною броні та озброєнням. Протягом усього періоду виробництва з 1938 по 1945 роки Panzer IV був основним бойовим танком. До 1942 року це був найважчий танк Третього рейху. Company of Heroes 3 — це стратегічна гра в реальному часі (RTS), розроблена Relic Entertainment і видана Sega. У Company of Heroes 3 гравці беруть на себе роль військ союзників під час вторгнення в Італію та під час кампанії в Північній Африці. Випущені в 2006 і 2013 роках, перші дві частини гри були дуже успішними і завоювали визнання багатьох гравців! Безперечно, третя і остання частина Company of Heroes стане обов’язковою для всіх шанувальників стратегії RTS, а також любителів історії та військових.
3 595 грн.
12800070*30*24

Конструктор COBI PZKPFW VI Тигр "131" масштаб 1:12, 8000 деталей

Арт. № COBI-2801
Найбільший набір в історії COBI! Повідомляємо, що німецький танк Tiger 131 масштабу 1:12, побудований за зразком культового танка, який знаходиться в Танковому музеї, Бовінгтон (Великобританія), стає реальністю. Це величезний! Він ДУЖЕ детальний і є найбільшим набором, який коли-небудь вироблявся в COBI. PzKpfw Tiger "131" Panzer VI у абсолютно новому масштабі 1:12 знову піднімає планку, встановлену такими наборами, як Bismarck, RMS TITANIC і навіть PT-109, представлені COBI, які є чудовими з точки зору зовнішнього вигляду та деталізації до категорії колекційних наборів із понад 3000 елементів. Випуск Tiger 131 в масштабі 1:12 представляє абсолютно новий рівень витонченості дизайну та деталей для COBI, а також створює новий стандарт для наших фірмових наборів. З 8000 деталей і великими розмірами цей набір є особливим. У складеному вигляді Tiger 131 має довжину 70 см. Ретельно відтворений інтер'єр, чудовий зовнішній дизайн, абсолютно нові елементи та чудові функціональні можливості задають новий стандарт. Інтер’єр танка детально продуманий у кожній частині, від відділення боєприпасів до основної гармати, ручок, перемикачів і навіть неймовірно реалістичного двигуна. Зовнішній вигляд також піднімає планку точності пропорцій і деталей, які може забезпечити лише набір такого розміру. У набір також входить багато абсолютно нових і рухомих елементів. Просто згадайте обертову вежу, рухливу гармату та люки, що відкриваються. Колеса та гусениці працюють точно так само, як і в оригінальній музейній моделі!
48 000 грн.
854050*30,5*6,6

Конструктор COBI World Of Tanks Тигр I, 555 деталей

Арт. № COBI-3000
Ліцензійний набір, танк Тигр I із відомої комп'ютерної on-line гри World of Tanks. У комплекті 2 бонус-коди від World of Tanks.
1 299 грн.
854050*30,5*6,6
1 299 грн.
10251075*10*32

Конструктор COBI Авіаносець "Ентерпрайз", 2510 деталей

Арт. № COBI-4815
Авіаносець США типу "Йорктаун", що експлуатувався в період з 1936 по 1947 роки. Є найзнаменитішим кораблем ВМФ США періоду війни на Тихому океані. Брав участь майже у всіх великих морських битвах на Тихоокеанському фронті, у тому числі рейді на Токіо 1942 року, битві біля атола Мідвей, кампанії на Соломонових островах, битві біля Маріанських островів, Філіппінської операції та захоплення Окінави.
8 875 грн.
734036,2*11*31,7

Конструктор COBI Боінг 737-8 масштаб 1:110, 340 деталей

Арт. № COBI-26608
Модель сучасного пасажирського літака Boeing 737-8™ була точно відтворена з використанням 340 будівельних блоків COBI. Спеціально розроблені елементи, масштаб 1:110 точно відображають форму оригіналу. Літак з рухомими колесами і складаним шасі. Двигуни з гвинтами що обертаються, встановлені під характерними крилами. Набір доповнено підставкою з чорної цегли, до якої можна прикріпити табличку з назвою літака! У наборі використовуються тільки стійкі принти. Тут немає наклейок! Boeing 737-8™ від COBI — ідеальне придбання для всіх шанувальників цивільної авіації, техніки та будівництва з конструкторів. Завдяки точному відтворенню деталей він порадує дорослих колекціонерів, підлітків і юних любителів!
2 400 грн.
983651,5*17*55

Конструктор COBI Боінг 787 Дрімлайнер масштаб 1:110, 836 деталі

Арт. № COBI-26603
Модель останнього пасажирського літака Boeing 787-8™ Dreamliner™ була точно відтворена з використанням 836 будівельних блоків COBI. Спеціально розроблені елементи в масштабі 1:110 точно відображають форму оригіналу. Літак обладнаний рухомими колесами і складаним шасі. Двигуни з гвинтами що обертаються, встановлені під характерними крилами. У наборі використовуються тільки стійкі принти. Тут немає наклейок! Dreamliner від COBI - ідеальне придбання для всіх шанувальників цивільної авіації, техніки та будівництва з конструкторів. Завдяки точному відтворенню деталей модель порадує дорослих колекціонерів, підлітків і юних любителів!
3 600 грн.