Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua

Конструктори - Локомотиви

Обрано: 4
Сортувати за:
   
Сторінка 1 из 1 Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка

Виробник

Група

Підгрупа

Вік

Кількість деталей

10250567*9,5*14

Конструктор COBI Локомотив DRB Class 52 масштаб 1:35, 2505 деталей

Арт. № COBI-6282
Блок-модель німецького локомотива DR BR 52/Ty2 часів Другої світової війни анонсує абсолютно нову колекцію «Потяги» від COBI. Конструкція блоку достовірно відтворює корпус, пропорції та деталі легендарного паровоза, який є, мабуть, найпопулярнішим та найбільш впізнаваним серед усіх залізничних транспортних засобів у світі. Модель локомотива була розроблена в масштабі 1:35 і містить численні деталі, такі як символи, нумерація, маркування та численні відбитки всередині машинного відділення локомотива. Завдяки легко знімному даху машинного відділення ви можете зазирнути всередину, щоб побачити точно відтворені деталі пристроїв і приладів, які використовуються для керування транспортним засобом. Ви навіть можете побачити, як горить вугілля в топці! Як і у справжньому паровому локомотиві, весь двигун і тендер з’єднані разом таким чином, що вони рухаються одночасно. Усередині моделі знаходяться шестерні, що утворюють складний механізм, що забезпечує реалістичний рух коліс і всього приводу. Просто обережно штовхніть модель, щоб зрушити з місця весь локомотив. У набір також входить фігурка німецького залізничника у формі Другої світової війни.
10 600 грн.
10262367*9,5*14

Конструктор COBI Локомотив DRB Class 52 Ексклюзивний набір масштаб 1:35, 2623 деталей

Арт. № COBI-6280
Модель німецького локомотива DR BR 52/Ty2 часів Другої світової війни анонсує абсолютно нову колекцію «Потяги» від COBI. Конструкція достовірно відтворює корпус, пропорції та деталі легендарного локомотива, який є, мабуть, найпопулярнішим та найбільш впізнаваним серед усіх залізничних транспортних засобів у світі. Ексклюзивне виконавче видання 2-в-1 включає два різні набори додаткових кубиків, які дозволяють побудувати модель німецького локомотива DR BR 52 з німецьким маркуванням часів Другої світової війни або локомотива з польськими маркуваннями Польської державної залізниці з післявоєнний період ПНР. Крім різноманітних цеглинок з різними символами, нумерацією та маркуванням, в набір також входять більші передні та задні ліхтарі для польської конструкції, Модель локомотива була розроблена в масштабі 1:35 і містить численні деталі, такі як символи, нумерація, маркування та численні відбитки всередині машинного відділення локомотива. Завдяки легко знімному даху машинного відділення ви можете зазирнути всередину, щоб побачити точно відтворені деталі пристроїв і приладів, які використовуються для керування транспортним засобом. Ви навіть можете побачити, як горить вугілля в топці! Як і у справжньому паровому локомотиві, весь двигун і тендер з’єднані разом таким чином, що вони рухаються одночасно. Усередині моделі знаходяться шестерні, що утворюють складний механізм, що забезпечує реалістичний рух коліс і всього приводу. Просто обережно штовхніть модель, щоб зрушити з місця весь локомотив. BR 52 або Ty2 або Ty42 був німецьким вантажним паровим локомотивом, який вироблявся на багатьох європейських заводах з 1942 по 1945 рік. Це був дуже дешевий, простий, але дуже надійний паровий локомотив. У Польщі після Другої світової війни польська державна залізниця використовувала понад 1200 таких транспортних засобів. Локомотив міг тягнути вантажні поїзди загальною вагою до 620 тонн зі швидкістю 80 км/год або 1700 тонн зі швидкістю 50 км/год. Також локомотив неодноразово використовувався для буксування пасажирських поїздів.
12 400 грн.
10172341*10*14

Конструктор COBI Локомотив DRB Class 52 масштаб 1:35, 1723 деталі

Арт. № COBI-6283
Блок-модель німецького локомотива DR BR 52/Ty2 часів Другої світової війни анонсує абсолютно нову колекцію «Потяги» від COBI. Конструкція достовірно відтворює корпус, пропорції та деталі легендарного паротяга, який є, мабуть, найпопулярнішим та найбільш впізнаваним серед усіх залізничних транспортних засобів у світі. Спеціальний набір 2-в-1 включає два різних набори додаткових кубиків, які дозволяють побудувати модель німецького локомотива DR BR 52 з німецьким маркуванням часів Другої світової війни або локомотива з польським маркуванням польської державної залізниці - воєнний період ПНР. Крім різноманітних цеглин з різними символами, нумерацією та маркуванням, в набір також входять більші передні та задні ліхтарі для польської конструкції, добірні цеглини різних кольорів. BR 52 або Ty2 або Ty42 був німецьким вантажним паровим локомотивом, який вироблявся на багатьох європейських заводах з 1942 по 1945 рік. Це був дуже дешевий, простий, але дуже надійний паровий локомотив. У Польщі після Другої світової війни польська державна залізниця використовувала понад 1200 таких транспортних засобів. Локомотив міг тягнути вантажні поїзди загальною вагою до 620 тонн зі швидкістю 80 км/год або 1700 тонн зі швидкістю 50 км/год. Також локомотив неодноразово використовувався для буксування пасажирських поїздів.
7 200 грн.
10247667*9,5*14

Конструктор COBI Локомотив Kriegslokomotive Class 52 масштаб 1:35, 2476 деталей

Арт. № COBI-6281
Цей абсолютно новий набір унікальної моделі німецького парового локомотива Kriegslokomotive Baureihe 52 часів Другої світової війни є частиною нової колекції «Потяги» в каталозі COBI. Конструкція блоку достовірно відтворює корпус, пропорції та деталі легендарного локомотива, який є, мабуть, найпопулярнішим та найбільш впізнаваним серед усіх залізничних транспортних засобів у світі. Неодмінно привертає увагу унікальний камуфляж. Локомотив випущений у сірому кольорі, що відповідає фарбуванню німецьких військових локомотивів на Східному фронті під час німецького вторгнення в Радянський Союз. У набір також входить спеціальна фігурка німецького військового машиніста. Модель локомотива була розроблена в масштабі 1:35 і містить численні деталі, такі як символи, нумерація, маркування та численні відбитки всередині машинного відділення локомотива. Завдяки легко знімному даху машинного відділення ви можете зазирнути всередину, щоб побачити точно відтворені деталі пристроїв і приладів, які використовуються для керування транспортним засобом. Ви навіть можете побачити, як горить вугілля в топці! Як і у справжньому паровому локомотиві, весь двигун і тендер з’єднані разом таким чином, що вони рухаються одночасно. Усередині моделі знаходяться шестерні, що утворюють складний механізм, що забезпечує реалістичний рух коліс і всього приводу. Просто обережно штовхніть модель, щоб зрушити з місця весь локомотив.
10 600 грн.
Первая Сторінка Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка Последняя Сторінка