Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua

Конструктори - GREAT WAR

Обрано: 6
Сортувати за:
   
Сторінка 1 из 1 Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка

Виробник

Група

Підгрупа

Вік

Кількість деталей

717411*22,5*17,5

Конструктор COBI Перша Світова Війна Літак Fokker Dr. I Червоний барон, 174 деталей

Арт. № COBI-2986
«Червоний барон» на сьогоднішній день є найбільш впізнаваним літаком часів Першої світової війни. Fokker Dr.1 був німецьким, неймовірно маневреним (для того часу), але повільним трипланом. На ньому літав знаменитий Манфред фон Ріхтгофен, справжній ас авіації часів Великої війни. Модель із будівельних блоків COBI ретельно відтворює, в новому масштабі 1:32, історичний літак часів Великої війни. Має рухомий пропелер, колеса та елерони крила. Якісні відбитки ідеально відтворюють історичне забарвлення літака. Компанія COBI повністю відмовилися від наклейок! Міцна конструкція робить його ідеальною моделлю як для гри, так і для показу. До набору входить фігурка пілота: знаменитого Манфреда фон Ріхтгофена, відомого як «Червоний барон». Фігурку пілота в характерній офіцерській формі можна розмістити в кабіні за штурвалом літака, озброєного двома кулеметами. Весь набір доповнюється цеглинкою з надрукованою назвою літака. Завдяки конструкторам COBI легенда Великої війни повернулася в прекрасному наборі. Це ідеальна модель для шанувальників історії авіації, викликає захоплення і приверне увагу. Просто побачивши такий колоритний набір, що несе в собі порцію історії, неможливо не захопитися.
1 595 грн.
8176Висота 9 см Довжина 18,5 см

Конструктор COBI Перша Світова Війна Літак Сопвич Кэмел F1, 176 деталей

Арт. № COBI-2987
Sopwith F.1 Camel — найвідоміший британський винищувач часів Першої світової війни. Його спроектувала та побудувала авіаційна компанія Sopwith. Ця машина здобула популярність завдяки високій боєздатності та маневреності. Sopwith Camels дозволяв британцям ефективно боротися за панування в повітрі з німецькими літаками. Всього за роки війни винищувачі «Кемел» збили 1294 машини противника. У середині 1918 року винищувачі Camel дещо застаріли через недостатню швидкість і погані характеристики на великих висотах, тому їх перепрофілювали для атак наземних цілей. Вони також служили підтримкою для піхоти та знищували німецькі сухопутні сили. Таким літаком керував Вільям Баркер. Цей пілот, канадець за походженням, є найвідомішим пілотом Sopwith Camel. Camel був найефективнішим винищувачем в історії Королівських ВПС. За рік служби Баркер збив 46 літаків і аеростатів спостереження! Модель Sopwith F.1 Camel з будівельних блоків COBI ретельно відтворює (в новому масштабі 1:32) історичний літак часів Великої війни. Має рухомий пропелер, елерони та колеса. Якісні відбитки ідеально відтворюють історичне фарбування літака. Ми повністю відмовилися від наклейок! Міцна конструкція також робить його ідеальною моделлю як для розваг, так і для показу. Модель містить сенсаційну фігуру пілота: майор Вільям Баркер. Це ідеальна модель для шанувальників історії авіації, вона точно викличе захоплення та приверне увагу. Неможливо залишитися байдужим до такого колоритного набору з такою сильною порцією історії, скільки б тобі не було років. Створюйте історію, цеглинка за цеглинкою, з COBI!
1 595 грн.
8176Висота 9 см Довжина 18,5 см
1 595 грн.
98868*8*21,5

Конструктор COBI Перша Світова Війна Танк Віккерс A1E1 Незалежний, 886 деталей

Арт. № COBI-2990
Винятковий, унікальний і єдиний у світі! Vickers A1E1 INDEPENDENT — британський прототип важкого танка міжвоєнного періоду. Було виготовлено лише один екземпляр і його добре доглядають як «зірку» в Танковому музеї у Великобританії. Характерною особливістю цього незвичайного танка є багатобаштовий дизайн! Танк має п'ять обертових башт! Найбільша обладнана 3-фунтовою гарматою. Інші чотири обладнані кулеметами Vickers. Замовлення на багатобаштовий важкий танк було зроблено Генеральним штабом британської армії в 1924 році. У 1926 році був представлений прототип танка. Через брак коштів подальшу роботу над цим проектом було припинено. Дизайнерські рішення, використані в Independent, також використовувалися в пізніших конструкціях British Medium Mark III і Cruiser Mark I. Конструкції радянських Т-28. Використовуйте набір із 887 блоків COBI, щоб створити реалістично відтворений історичний прототип танка з колекції Музею танків. Танк розроблено у співпраці з Танковим музеєм у масштабі 1:35. Особливої ​​уваги заслуговують численні деталі, міцні, характерні принти та використання спеціальніх елементів. Модель продовжує серію музейних експонатів, випущених COBI. У набір входить фігурка британського танкіста в береті з нанесеною емблемою Королівського танкового полку! Набір доповнюється великою табличкою з назвою набору та друкованим логотипом The Tank Museum. Історичний танк - чудова ідея подарунка, незалежно від віку одержувача. Набір ідеально підходить для колекціонерів, любителів броньованої техніки та історії. Це також чудовий початок пригод із польськими блоками COBI. Створюйте історію, цеглинка за цеглинкою, з COBI.
3 595 грн.
9837Висота 9 см Довжина 23 см

Конструктор COBI Перша Світова Війна Танк Марк V самець, 837 деталей

Арт. № COBI-2984
Британський танк Mark V був випущений в 1918 році в кінці Першої світової війни. Танк був обладнаний двома 57-мм гарматами і п'ятьма кулеметами, якими керував екіпаж з восьми чоловік. Mark V їхав із запаморочливою швидкістю 7,4 км/год і міг подолати по дорозі відстань у 65 км! Ці танки брали участь у боях під Гомелем, Ам'єном і на лінії Гінденбурга та на Західному фронті. Донині діючий музейний екземпляр із Танкового музею в Бовінгтоні (Великобританія) під номером 9199. Саме цей екземпляр із задокументованою бойовою історією послужив прототипом блочної моделі COBI. Ретельно відтворена модель танка MARK V (Male) під номером 9199 складається з 837 будівельних блоків COBI і має 29 см у довжину. Завдяки модельному масштабу 1:35 модель підходить для поєднання з іншими моделями COBI випущених у цьому масштабі. Танк оснащений робочою гусеничною тягою, гарматами, що обертаються і люками що відкриваються. Маркування та емблеми зроблені з кольорових блоків і стійких відбитків, які не стираються навіть під час інтенсивної гри. У набір входить фігурка командира танка та табличка з назвою набору та логотипом Танкового музею. Mark V є обов'язковим для ентузіастів історії, шанувальників броньованої зброї та прекрасної моделі для будь-якої колекції, присвяченої Великій війні. Будуйте історію, шматок за шматком!
3 195 грн.
9837Висота 9 см Довжина 23 см
3 195 грн.
83047,5*6*14,5

Конструктор COBI Перша Світова Війна Танк Рено FT-17 Перемога, 304 деталей

Арт. № COBI-2992
Патріотичний набір, що втілює гасло COBI: Будуйте історію, по шматочках! Renault FT — французький легкий танк часів Першої світової війни. Він був розроблений в 1917 році і увійшов в історію як еталонний танк для майже всіх наступних конструкцій. Це була найефективніша бронемашина Великої війни. Блочна модель є реплікою відомого танка, який знаходиться в Музеї Війська Польського у Варшаві. Ми детально відтворили дуже характерний розпис і розмітку. Популярний масштаб 1:35 підходить як для фігур, так і для решти колекції Великої війни. Renault FT використовувався в багатьох країнах, включаючи Францію, Бельгію, Туреччину та Польщу. Renault FT з'явився в Польщі разом з «Блакитною армією» під командуванням генерала Юзефа Галлера. Під час війни з більшовиками в 1920 р. У набір входить фігурка Генерал Юзеф Галлер (1873-1960) він є одним із батьків незалежності відродженої Польської Республіки. Командувач «Блакитної армії», після відновлення Польщею незалежності обіймав багато командних посад, брав участь у війні 1920 року, був політичним і громадським діячем, скаутмейстером, головою Польської асоціації скаутингу та президентом Польського Червоного Хреста. Він також був кавалером орденів Білого Орла та Virtuti Militari. Renault FT з фігуркою генерала Халлера - обов'язковий для любителів історії, броньованої зброї та красивої моделі, яка несе в собі величезну порцію історії. Для всіх ентузіастів історії ми також рекомендуємо альтернативний комплект (COBI-2991) Renault FT у кольорах французської армії. До комплекту входить фігурка генерала Жана Батиста Ежена Естьєна, відомого у Франції як «батько танків». Набір був підготовлений під пильним оком знаменитого Musée des Blindés Saumur!
2 195 грн.
83047,5*6*14,5

Конструктор COBI Перша Світова Війна Танк Рено FT-17, 304 деталей

Арт. № COBI-2991
Renault FT — французький легкий танк часів Першої світової війни. Він був розроблений в 1917 році і увійшов в історію як еталонний танк для майже всіх наступних конструкцій. Це була найефективніша бронемашина Великої війни. Ми детально відтворили дуже характерний розпис і розмітку французського танку. Популярний масштаб 1:35 підходить як для фігур, так і для решти колекції Великої війни. Renault FT використовувався в багатьох країнах, включаючи Францію, Бельгію, Туреччину та Польщу. У набір входить фігурка генерала Жана Батиста Ежена Естьєна, відомого у Франції як «батько танків». Набір був підготовлений під пильним оком знаменитого Musée des Blindés Saumur! Renault FT з фігуркою генерала Жана Батиста Ежена Естьєна - обов'язковий для любителів історії, броньованої техніки та красивої моделі, яка несе в собі величезну порцію історії. Для всіх ентузіастів історії ми також рекомендуємо альтернативний комплект (COBI-3045) Renault FT з ретельно відтвореним фарбування танків польської армії. До комплекту входить фігурка генерала Юзефа Галлера (1873-1960) він є одним із батьків незалежності відродженої Польської Республіки.
2 195 грн.
Первая Сторінка Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка Последняя Сторінка