Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua

Ігри - Настільні ігри

Обрано: 21
Сортувати за:
   
Сторінка 1 из 2 Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка

Настільна гра EDUCA Рисеня

Арт. № EDU-15492
Гра "Рисенятко", для найменших від 2-х років, дозволить удосконалити рефлекси та навички дитини. Вона навчить швидко розрізняти образи. Зберіть на столі ігрову дошку, зберіть коробку та покладіть картки з картинками в коробку. Ви готові? Хто швидше? Гра вже розпочинається!
499 грн.
499 грн.

Настільна гра PIATNIK 100 веселих фокусів

Арт. № PT-774799
"Набір 100 фокусів - це чудова нагода для підлітка відчути себе справжнім чарівником. Дотримуючись докладної інструкціїі, юному чарівнику не складе особливих труднощів навчитися спритним прийомам і трюкам, показати 100 різних та цікавих фокусів. Показуючи популярні фокуси, він гарантовано стане зіркою будь-якої вечірки та здивує своїх друзів. У наборі дано описи 100 різних фокусів, до набору додається інструкція з описом фокусів. Гра допомагає розвинути увагу, дрібну моторику, логіку, мислення та кмітливість."
1 995 грн.
6+

Настільна гра PIATNIK 45 веселих фокусів

Арт. № PT-775048
Набір 45 фокусів - це чудова нагода для підлітка відчути себе справжнім чарівником. Дотримуючись докладної інструкції, юному чарівнику не складе особливих труднощів навчитися спритним прийомам і трюкам, показати 45 різних цікавих фокусів. Показуючи популярні фокуси, він гарантовано стане зіркою будь-якої вечірки та здивує своїх друзів. У наборі дано описи 45 різних фокусів, до набору додається інструкція з описом фокусів. Гра допомагає розвинути увагу, дрібну моторику, логіку, мислення та кмітливість.
999 грн.
4+

Настільна гра PIATNIK Activity Для малюків

Арт. № PT-755040
Два слоники ходять лісом. Вони прямують до моря. Гравці пересувають слоників по мірі того, як вони дають пояснення малюнку, зображеному на картці. Який слоник першим досягне фінішу?
1 046 грн.
8+

Настільна гра PIATNIK Activity Дорожня версія

Арт. № PT-776809
Вирушайте в незабутню подорож усією родиною у світ настільної гри Активіті Travel. Тут на вас чекає безліч захоплюючих завдань. Час завжди обмежений, тому приймати рішення потрібно швидко. Гра Активіті розвиває мислення, винахідливість, креативність, а також допоможе весело провести час.
399 грн.
12+

Настільна гра PIATNIK Activity Казино

Арт. № PT-717727
Отримавши стартовий капітал у вигляді фішок, гравці, поділені на команди (2-4 команди), намагаються примножити його до кінця гри. Для цього потрібно правильно оцінити талант та проникливість суперників. Робіть грамотні прогнози, ставте фішки на правильну відповідь іншої команди та виграйте! Перевірте, скільки слів і словосполучень за 1,5 хвилини той, хто пояснює зможе намалювати, описати словами чи уявити пантомімою гравцям своєї команди-0,1,2 чи всі 3 поняття? Команда, якій інтуїція та везіння допоможуть зробити правильну ставку, подвоїть свій виграш!
1 200 грн.
12+
1 200 грн.
12+

Настільна гра PIATNIK Activity Оригінальна

Арт. № PT-715594
Activity - це креативна гра, заснована на обміні ідеями та асоціаціями. Граючи, ми використовуємо щоденні форми поводження: мова, малюнок, міміку та жести. Що далі, то складніше, а той, хто стане переможцем, може визначитися в останній момент.
1 299 грн.

Настільна гра PIATNIK Activity Оригінальна українською

Арт. № PT-710544
Activity - це креативна гра, заснована на обміні ідеями та асоціаціями. Граючи, ми використовуємо щоденні форми поводження: мова, малюнок, міміку та жести. Що далі, то складніше, а той, хто стане переможцем, може визначитися в останній момент.
1 299 грн.
8+

Настільна гра PIATNIK Activity Руки зв`язані

Арт. № PT-717604
Дорогі шанувальники чудової гри Activity! Ми хочемо вас порадувати: у вас в руках нове видання цієї популярної гри, з новими словами та словосполученнями. Гравцям доведеться боротися за перемогу, пояснюючи картки за допомогою пантоміми, але за новими правилами – зі зв'язаними руками! Це, безумовно, ускладнює завдання, але робить гру надзвичайно цікавою! При цьому гравцям дозволяється зображати слова (словосполучення), відтворюючи будь-які звуки. Хто з гравців першим набере заповітні 20 балів та стане переможцем гри?
800 грн.
8+

Настільна гра PIATNIK Activity Сімейна дорожня версія

Арт. № PT-793295
Удачная комбинация оригинальной игры ACTIVITY и ACTIVITY для детей в компактной коробке. Теперь вам будет удобнее играть в Activity всей семьей, каждый может выбрать подходящую по возрасту карточку — для детей или для родителей. Берите с собой любимую игру в поездки, путешествия и в гости в удобной маленькой дорожной коробке!
399 грн.
12+

Настільна гра PIATNIK Activity Соло і команди

Арт. № PT-714177
Нове видання популярної гри Activity з новими словами та словосполученнями. В одній упаковці об'єднані 2 гри, які припадуть вам до душі: Activity Соло - це гра для тих, хто не побоїться йти до перемоги поодинці, кожен грає сам за себе. Класична версія гри Activity "Команда проти команди". Тут вам буде потрібно узгодженість усієї команди, адже перемога досягається спільними зусиллями.
996 грн.
12+

Настільна гра PIATNIK Activity Час не чекає

Арт. № PT-715495
Комунікативна гра на швидкість та мислення. Для 4-х і більше гравців з 12 років. Учасники, у яких добре підвішений язик, матимуть явну перевагу у грі «Час не чекає»! Під час гри команди спочатку записують слова, а потім обмінюються планшетами із записаними словами. Потім гравець повинен пояснити гравцям своєї команди слова суперників, щоб вони могли їх вгадати.
1 200 грн.
Первая Сторінка Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка Последняя Сторінка