Ігри - Настільні ігри

Обрано: 10
Сортувати за:
   
Сторінка 1 из 1 Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка

Настільна гра EDUCA Рисеня

Арт. № EDU-15492
Гра "Рисенятко", для найменших від 2-х років, дозволить удосконалити рефлекси та навички дитини. Вона навчить швидко розрізняти образи. Зберіть на столі ігрову дошку, зберіть коробку та покладіть картки з картинками в коробку. Ви готові? Хто швидше? Гра вже розпочинається!
499 грн.
499 грн.
8+

Настільна гра PIATNIK Activity для дітей

Арт. № PT-714047
Activity для дітей - цікава гра, у якій необхідно пояснити слова трьома способами: малюнком, пантомімою чи словесним поясненням. Завдання - малюнки спрямовані на розвиток творчого образного мислення, завдання - пантоміми сприяють засвоєнню методів невербальної комунікації, а завдання пояснення допомагають розширити словниковий запас дитини, розвивають її пам'ять та аналітичні здібності.
720 грн.
4+

Настільна гра PIATNIK Activity Для малюків

Арт. № PT-717246
Два слоники ходять лісом. Вони прямують до моря. Гравці пересувають слоників по мірі того, як вони дають пояснення малюнку, зображеному на картці. Який слоник першим досягне фінішу?
850 грн.
8+

Настільна гра PIATNIK Activity Дорожня версія

Арт. № PT-776809
Вирушайте в незабутню подорож усією родиною у світ настільної гри Активіті Travel. Тут на вас чекає безліч захоплюючих завдань. Час завжди обмежений, тому приймати рішення потрібно швидко. Гра Активіті розвиває мислення, винахідливість, креативність, а також допоможе весело провести час.
295 грн.
12+

Настільна гра PIATNIK Activity Казино

Арт. № PT-717727
Отримавши стартовий капітал у вигляді фішок, гравці, поділені на команди (2-4 команди), намагаються примножити його до кінця гри. Для цього потрібно правильно оцінити талант та проникливість суперників. Робіть грамотні прогнози, ставте фішки на правильну відповідь іншої команди та виграйте! Перевірте, скільки слів і словосполучень за 1,5 хвилини той, хто пояснює зможе намалювати, описати словами чи уявити пантомімою гравцям своєї команди-0,1,2 чи всі 3 поняття? Команда, якій інтуїція та везіння допоможуть зробити правильну ставку, подвоїть свій виграш!
975 грн.
12+
975 грн.
8+

Настільна гра PIATNIK Activity Руки зв`язані

Арт. № PT-717604
Дорогі шанувальники чудової гри Activity! Ми хочемо вас порадувати: у вас в руках нове видання цієї популярної гри, з новими словами та словосполученнями. Гравцям доведеться боротися за перемогу, пояснюючи картки за допомогою пантоміми, але за новими правилами – зі зв'язаними руками! Це, безумовно, ускладнює завдання, але робить гру надзвичайно цікавою! При цьому гравцям дозволяється зображати слова (словосполучення), відтворюючи будь-які звуки. Хто з гравців першим набере заповітні 20 балів та стане переможцем гри?
595 грн.
12+

Настільна гра PIATNIK Activity Соло і команди

Арт. № PT-714177
Нове видання популярної гри Activity з новими словами та словосполученнями. В одній упаковці об'єднані 2 гри, які припадуть вам до душі: Activity Соло - це гра для тих, хто не побоїться йти до перемоги поодинці, кожен грає сам за себе. Класична версія гри Activity "Команда проти команди". Тут вам буде потрібно узгодженість усієї команди, адже перемога досягається спільними зусиллями.
695 грн.
12+

Настільна гра PIATNIK Activity Час не чекає

Арт. № PT-715495
Комунікативна гра на швидкість та мислення. Для 4-х і більше гравців з 12 років. Учасники, у яких добре підвішений язик, матимуть явну перевагу у грі «Час не чекає»! Під час гри команди спочатку записують слова, а потім обмінюються планшетами із записаними словами. Потім гравець повинен пояснити гравцям своєї команди слова суперників, щоб вони могли їх вгадати.
950 грн.
6+

Настільна гра PIATNIK Набір 50 ігор

Арт. № PT-780042
Набір "50 ігор" не дасть нудьгувати ні дитині, ні дорослому. У коробці з набором кожен знайде собі розвагу з більш ніж п'яти десятків різноманітних ігор. Всі ігри розраховані на розвиток логічного мислення, кмітливості та смекалки. У наборі є все необхідне для проведення веселого вечора, від класичних шашок до фокусів з картами. Набір "50 ігор" зможе стати чудовим супутником на відпочинку чи подорожі. Коробка з набором не займає багато місця і легко вміщується у будь-якій дорожній сумці. Усі складові набору виконані на високому рівні та зможуть довго прослужити своїм господарям. Набір може стати гарним подарунком дитині або дорослій людині на день народження або будь-яке інше свято.
600 грн.
12+

Настільна гра PIATNIK Цок-Цок-Бабах

Арт. № PT-798092
Весела гра у слова Тік-Так-Бумм визнана найкращою грою у багатьох країнах. Гравці повинні виявити швидкість мислення, винахідливість та уяву, щоб придумати відповідь якнайшвидше і передати бомбочку іншому гравцю до того, як вона «вибухне».
695 грн.
Первая Сторінка Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка Последняя Сторінка