Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

Plus-plus

Данська компанія Plus-Plus була заснована 2009 року, тобто. за мірками ігрової промисловості, досить молода компанія. З того часу компанія пройшла великий шлях від розробки концепту конструктора та втілення його в матеріалі до будівництва власного виробництва на околицях Копенгагена та міжнародного визнання.
«Проста форма. Нескінченні можливості!» - цей гасло повною мірою описує Конструктори Plus-Plus. У всіх конструкторах використовуються елементи абсолютно однакові формою, вони відрізняються лише кольором. Але, не дивлячись на простоту, це іграшка з нескінченними можливостями варіантів складання. Конструктор розвиває уяву дівчаток та хлопчиків, креативність та просторове мислення, з нього можна створювати двох та тривимірні фігури та моделі!
plus_plus Серія MIDI
Це конструктор для дітей від півтора року з великими елементами 5 см на 3 см і товщиною елементів 1 см. Великі елементи конструктора, виготовлені з безпечної пластмаси, дають можливість навіть маленьким дітям, віком від півтора року легко грати з ним. Відмінна риса конструктора в тому, що використовуються абсолютно однакові елементи, що відрізняються лише кольором. Це конструктор дає можливість дитині розвинути багато якостей: просторове мислення, почуття форми, реалізувати за допомогою елементів конструктора найфантастичніші конструкції і навіть пейзажі.
plus_plus Серія MINI
Конструктор для дітей від 5 років, у цієї серії елементи 2 см на 1,2 см і завтовшки 0,4 см. Відмінна риса конструктора в тому, що використовуються абсолютно однакові елементи, які відрізняються тільки кольором (є набори в неоновому кольорі, пастельних тонах) і природно стандарт, загалом 22 варіанти кольору елементів). Це конструктор дає можливість дитині розвинути багато якостей: просторове мислення, почуття форми, реалізувати за допомогою елементів конструктора найфантастичніші конструкції і навіть пейзажі.