Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

Ravensburger

larsen Німецький бренд Ravensburger відомий із 1883 року. До цього дня він залишається всесвітньо любимо, завдяки своїй продукції, спрямованій на розвиток творчих здібностей, логіки та мислення, посидючості та акуратності дітей та дорослих усіх вікових категорій. Продукція Ravensburger різноманітна та цікава – це настільні ігри, пазли. Величезну популярність компанії Ravensburger забезпечують найвищу якість продукції, новітні і новаторські тенденції, а також асортимент, що постійно розширюється.
Пазли Ravensburger допомагають розвивати образне мислення та уважність. Деталі дитячого пазла мають різну форму, щоб дитині було простіше впоратися з поставленим завданням, особливо якщо Ви вперше займаєтеся такою діяльністю.
Пазли Ravensburger характеризуються незмінно високою якістю матеріалу та з'єднання деталей: яскраві, привабливі.
larsen Чим пазли Ravensburger відрізняються від інших?
1. Розробка
Асортимент пазлів компанії Ravensburger поділяється на декілька вікових сегментів. Для кожного з сегментів не тільки ретельно підбирається колекція картинок, але також визначається кількість елементів і розмір зібраного пазла, які ідеально підходять кожній віковій групі. Розробкою дизайну кожного виробленого пазла займається спеціально обране дизайнерське Агентство, потім усі ці дизайни проходять додаткове строге коригування командою дизайнерів – редакторів Ravensburger.
2. Якість матеріалу
Чудова якість завдяки 40-річному досвіду та професійному підходу до вибору картону, який виготовляється спеціально для компанії Ravensburger з екологічно чистих матеріалів. Довжина і структура целюлозного волокна, що використовується, ідеально підібрані відповідно до наших стандартів якості.
3. Пріоритет – безпека
Компанія Ravensburger має найвищі стандарти якості, тому кожен вироблений пазл тестується на якість кольорової передачі, правильності вирубки і т.д.
4. Якість та вирубка:
Точність вирубування фрагментів пазла на картоні із зображенням гранично важлива для ідеального стикування елементів та створення після повноцінної картини при всій різноманітності форм її частин. Цей процес подібний до видавлювання фігурок з розкатаного шматочка пластиліну. Але якщо для пластиліну потрібні прості форми, у виробництві пазлів використовується найточніше обладнання для вирубки. Для його виробництва тут, на Ravensburger, виробництво таких кліше - це тривалий виробничий процес, що поєднує в собі як майстерність, так і особливий контроль якості за допомогою найсучасніших методів. Інструменти для нарізки пазлів зроблені вручну і чудово справляються зі своєю роботою в кожному елементі пазла.
5. Унікальність пазлів, виготовлених із застосуванням ручної праці
Для гарантії того, що всі пазли є унікальними, трафарети намальовані вручну і за допомогою лазера нанесені на кліші. Фахівці за допомогою спеціально розроблених інструментів вручну згинають ріжучі деталі, акуратно, міліметр за міліметром, вставляють їх у прорізані лазером лінії на кліші та перевіряють на відсутність отворів.
Кожна деталь пазла є унікальною – всі вони мають унікальну форму.