Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

Larsen

larsen Ларс Андреас Ларсен відкрив своє видавництво у 1947 році. А 1952 року його маленькому синові Полу прислали в подарунок пазли з Америки. Це був красивий малюнок ковбоя з ласо, зроблений із цупкого картону. Ларс Андреас одразу зауважив, що хлопчик проводить багато часу, граючи з новою головоломкою, тоді як пазли іншої – нижчої – якості не викликали в нього особливого інтересу. На той час у магазинах продавалося мало хороших іграшок. І Ларс Андреас вирішив зробити якісні пазли самостійно. Перший комплект його видавництво випустило 1953 року. Для вирізування елементів головоломки підійшла стара різальна машина, яку раніше використовували у процесі виробництва домашнього взуття. Також переобладнали стару швейну машину, перетворивши її на ріжучий блок.
larsen До початку 60-х років пазли виготовлялися головним чином для інших видавництв.
Але водночас Ларсен почав збирати власну колекцію. Його перший бренд мав назву "Lasses puslespill", що в перекладі з норвезького означає "Пазли Ларсіка" ("Lasses" - зменшувальне від "Ларс"). У 1964 році логотип був змінений на зірку зі словами "Stjernespill" ("Зоряні ігри"), "L.A.L." - ініціали засновника компанії, та Flekkefjord (Флеккефйорд – місто, в якому знаходиться компанія). В 1990 додали "Larsen", щоб логотип було легше сприймати за межами Скандинавського півострова.
larsen 1975-го виробництво переїхало на нову фабрику, яку двічі розширювали у 1988 та 1993 роках. Сьогодні компанія має багато верстатів, створених спеціально для виробництва пазлів. Товарна лінія постійно вдосконалюється. На фабриці тепер працює 9 людей, включаючи сина Ларса Андреаса - Пола, його дружину Йонну та їхнього сина Ларса Крістіана. Вони роблять головоломки, виходячи з принципів, сформульованих більш ніж 50 років тому:
Якісні пазли повинні бути зроблені з щільного картону, щоб дитина могла легко їх взяти в руку і щоб вони не ламалися.
Кількість елементів та ілюстрації повинні відповідати віковій групі.
Пазли повинні мати основу з рамкою, щоб зробити зручною гру для дитини, а також полегшити процес зберігання.
Дітям краще давати легкі пазли, щоб вони були зайняті тривалий час. Якщо головоломка буде складною, дитина втратить інтерес до неї.
larsen Складаючи пазли тривалий час, діти знайомляться з формами та дізнаються про їхню сумісність. Тому дуже важливо, щоб елементи пазлів були різними за формою - попрацювавши з ними, діти краще сприйматимуть інші форми, наприклад, такі як букви та слова.
У 2008 році асортимент продукції компанії складає понад 300 різних пазлів. "Larsen" хоче зробити пазли не тільки красивими, а й навчальними. Також важливий елемент гри та веселощів - щоб дитина хотіла складати малюнок знову і знову. Метою компанії є – ні багато, ні мало! - виробляти найкращі у світі пазли "нашого типу".
Larsen виробляє пазли в трьох різних розмірах, з різною кількістю елементів: Maxi (36,5 x 28,5 см), Midi (28,5 x 18,3 см) та Mini (18,3 x 14,3 см), орієнтовані на дітей різного віку, починаючи від 3-х років.
Зараз випускається понад 350 видів пазлів: карти та прапори, математика, тварини, природа, подорожі, Різдво, загадки та багато іншого. Вони виробляються 18 різними мовами, у тому числі українською та російською.