Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

Cobi

Компанія COBI була заснована 1987 року в Польщі. У 1992 році компанія починає виробляти Конструктори власного виробництва, на фабриці, яка була побудована в місті Мелець, на півдні Польщі. Через кілька років фабрика була модернізована і сьогодні це величезна сучасна фабрика на якій виробляється весь асортимент конструкторів COBI.

Всі Конструктори COBI – це різноманітні набори, з яких можна збирати різні будівлі, техніку або тематичні сцени. Всі деталі конструкторів COBI виготовляються з особливо міцної та безпечної пластмаси, що не містить фталатів.

Конструктори COBI відносяться до широко поширених конструкторів, в яких для моделювання використовуються кольорові «цеглинки» різноманітної форми та кольору. Конструктори COBI сумісні з більшістю конструкторів, у яких використовується аналогічний принцип.

Гра з конструкторами COBI дарує дитині радість творення і одночасно розвиває її уяву, творче мислення, дрібну моторику.

Уже багато років Конструктори COBI популярні серед дітей та дорослих завдяки високій якості, демократичним цінам та досить широкому асортименту, що включає різні тематичні серії, які не залишать байдужою жодну дитину.

Cobi

Серія "Winx club"

Для героїні улюбленого мультфільму тепер можна створити власний життєвий простір. Діти можуть змайструвати для своєї Винкс незвичайний будиночок із двориком, де вона зможе відпочивати з подружками, купатися у басейні, вирощувати квіти. Цікаві набори для творчості та створення будь-яких моделей та будівель.
Широкий асортимент – від 250 до 1000 деталей.

Cobi

Серія "Action Town" – Новинка 2015 року!

Відважні герої із серії «Action town» зможуть навести лад у вашому місті та прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації. Яскравий пластиковий набір приверне увагу вашої дитини і не дозволить їй нудьгувати!
Широкий асортимент наборів від 40 до 450 деталей.

Cobi

Серія "The Penguins of Madagascar"

Пригоди в джунглях – не тільки конструктор, а й захоплююча гра!
З улюбленими героями серіалу про пінгвіни Мадагаскару можна зустрітися у представленому наборі. Кожна дитина зможе сконструювати свій сюжет, свою захоплюючу історію. Цей конструктор розвиває у дитини уяву і завдає багато радісних миттєвостей у його житті.

Cobi

Серія "Trash Pack"

Перший конструктор з героями з однойменного мультфільму - чудова колекція дивовижних іграшок - помийних монстрів. Діти просто люблять цих героїв. Вони – мега-тренд сезону! Через свій розмір міні-монстрики чудово розвивають дрібну моторику, а вона, як відомо, пов'язана з мовним апаратом.

Cobi

Серія "Technics"

Ліцензійна серія – точна копія літаків компанії «Boeing», аеропорт, а також набір, що дозволяє зібрати копію легендарного корабля «Титанік», що складається з 450 деталей (лімітоване видання, випущене до 100-річчя конструктора «Титаніка»).

>