Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

Engino

Конструювати споруди та техніку, використовуючи фізичні закони — це мистецтво. Конструктори ENGINO® дозволяють втілювати це мистецтво та творити чудеса техніки. Наші діти від народження обдаровані прагненням творити та створювати, а сьогодні стало можливим розвивати цей дар за допомогою гри.

Конструктор ENGINO® був винайдений Костасом Сісамосом (Costas Sisamos), досвідченим інженером та вчителем. Метою винахідника було навчити своїх учнів конструювати споруди та техніку, вивчати фізичні закони граючи! Дослідницький фонд Європейського Союзу звернув увагу на інноваційний продукт та надав фінансову підтримку для появи на ринку у 2007 році нового напряму конструкторів. З того часу з'явилося безліч серій, таких як Базова (Basic), Професіонал (Professional), Сонячна енергія (Solar Power), Мега споруди (MEGA Structures), компанія випустила серію книг та програмного забезпечення, які допомагають дітям навчатися граючи.

>

ENGINO® дає можливість дітям збирати Конструктори швидко і легко, від простих до дуже хитромудрих моделей, використовуючи як величезну, так і надзвичайно невелику кількість деталей.

Особливістю наборів ENGINO® є їхня колосальна багатофункціональність. Діти самі можуть зібрати багато моделей, використовуючи стрижні, що з'єднуються під різними кутами. Схеми сполук компонентів &# 8212; Інноваційні: багатогранники, стрижні, роз'єми дозволяють скріплювати звичайні деталі в абсолютно незвичайні вузли різних геометричних форм, також можливе з'єднання стрижнів під фіксованим кутом 45 градусів. Довжина стрижнів без проблем змінюється до потрібної величини.

Конструктори ENGINO® — це європейська якість продукції, яка має усі необхідні сертифікати для продажу на території України. Деталі конструктора має відмінну якість лиття з екологічно чистої пластмаси, довговічні та не ламаються протягом багатьох років експлуатації.

НАГОРОДИ

Конструктори ENGINO® були неодноразово удостоєні багатьох престижних премій, у тому числі DR.TOY у номінаціях «100 найкращих іграшок у загальній категорії» та «10 кращих активних іграшок». Конструктори розроблені та виробляються на Кіпрі, з дотриманням усіх норм та вимог країн Європейського Союзу щодо продукції для дітей.
 

КОНСТРУКТОР ENGINO®. ЙОГО ПЕРЕВАГИ І ВІДМІННОСТІ ВІД КОНСТРУКТОРІВ ІНШИХ ВИРОБНИКІВ?

У чому ж відмінність конструктора ENGINO® від інших виробників?

По-перше, його відрізняє інший тип з'єднання. За допомогою сферичних виступів та універсальних з'єднувачів деталі конструктора можна з'єднувати у будь-яких напрямках та під будь-яким кутом. Тобто ми отримуємо у прямому значенні цього слова об'ємний 3D-конструктор!

По-друге, тематика моделей найрізноманітніша — можна зібрати не тільки автомобілі, вертольоти та літаки, а також різні споруди. мости, вежі, колесо огляду та такі унікальні моделі предметів, що використовуються в побуті, як дриль, міксер, швейна машина та інші. Деталі конструктора з'єднуються дуже щільно, що дозволяє збирати моделі, які дитина може неодноразово використовувати у своїх іграх.

По-третє, вражає різниця в розмірах моделей, які можна зробити з тих самих деталей. Можна зібрати як прості та маленькі фігури, так великі та складні споруди заввишки до 1,5 метра!

Конструктор ENGINO® дозволяє збирати моделі за прикладеною в комплекті інструкцією, а також на сайті виробника можна скачати інструкції в електронному вигляді на інші моделі. Загальна кількість моделей, які можна зібрати за допомогою різноманітних наборів конструктора, наближається до 200 штук! Але це не всі можливості конструктора & # 8212; можна сформулювати будь-які унікальні моделі, яких немає в інструкціях. Конструктор ENGINO & # 8212; це чудовий засіб для розвитку просторової уяви та інтелектуального розвитку Вашої дитини!