Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

Fischertechnik

fischertechnik Перший конструктор fischertechnik був створений в 1964 році професором Артуром Фішером. Спочатку він був задуманий як незвичайний різдвяний подарунок для інженерів та бізнес-партнерів компанії, яка займалася виробництвом кріпильних деталей. Несподівано новий сувенір виявився дуже успішним. Напередодні Різдва 1965 конструктор був офіційно представлений по телебаченню, а винахідник передав 1000 конструкторів в дар Товариству підтримки дітей з неблагополучних сімей. Наступної весни нові моделі fischertechnik з'явилися у роздрібному продажу.
fischertechnik Основу конструктора складали блоки оригінальної форми, які за допомогою з'єднання «ластівчин хвіст» могли кріпитися один до одного будь-якої з шести поверхонь. Перші конструктори fischertechnik були досить складні і нерідко використовувалися в школах та інститутах для демонстрації принципів механіки, електроніки та робототехніки. Деталі наборів, виконані з твердого сірого пластику, були блоками розміром 15×15×15 мм або 15×15×30 мм з фігурними виступами по одній і жолобками по решті п'яти сторін. Блоки щільно з'єднувалися між собою конструкції, які могли приймати практично будь-які форми.
fischertechnik Поступово Конструктори почали розширюватися за рахунок технічних аксесуарів (колес, шестерень, моторів, елементів живлення, пізніше — різних кнопок, фотодіодів та ін.), а також декоративних елементів, що дали можливість надавати зібраним конструкціям закінченого архітектурного вигляду, наприклад мостів або підйомних кранів. Надалі конструктори були доповнені базовими електронними блоками з операційними підсилювачами, мікросхемами, пневматичними пристроями. У 80-ті роки з'явилися електронні деталі, оснащені процесорами, які можна було програмувати виконання різних завдань. У той же час компанія розпочала виробництво більш простих дитячих наборів, які включають яскраво забарвлені деталі та призначені для збирання щодо нескладних пристроїв, наприклад, транспортних засобів.
Конструктори fischertechnik виробляють у кількох серіях:
  • Junior — Конструктори з червоною смугою для дітей віком від 5 років
  • Basic та Advanced — Конструктори з синьою смугою, для дітей віком від 7 років
  • Profi — Конструктори з чорною смугою, для дітей віком від 9 років — серія знайомить із основами електроніки, механіки, статики, пневматики, а також із принципами відновлюваної енергетики
  • Computing — Конструктори із сірою смугою, для дітей віком від 10 років — із програмованими контролерами
  • Plus — додаткові набори
Перші конструктори fischertechnik з'явилися у продажу понад п'ятдесят років тому, але їхня популярність продовжує зростати з кожним роком. Набір Fischertechnik випускає німецька фірма Fischertechnik GmbH. Вона входить до складу великого холдингу Fischerwerke GmbH & Co.KG, дочірні фірми якого випускають кріплення, інструмент кріплення, деталі для автомобілів і різні вироби з пластмаси. Моделі fischertechnik неодноразово відзначалися престижними міжнародними нагородами (Best Toy, Oscar du Jouet, Game of the Year). У моделей fischertechnik є власний фан-клуб, членами якого є понад 30 000 чоловік по всьому світу. Продукція компанії активно використовується у школах, інститутах та університетах для наочної демонстрації принципів роботи різних механізмів. Крім цього, в проектних відділах деяких великих компаній компоненти fischertechnik використовують для вирішення завдань технічного моделювання. Знайдеться чимало інженерів, інтерес до робототехніки та електроніки колись починався з конструктора fischertechnik.