Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua
 

Petron

larsen Компанія Petron Sports Ltd, заснована у 1963 році, спочатку спеціалізувалася на розробці та виробництві елітних моделей луків та арбалетів для ринку Великобританії. Протягом багатьох років асортименти продукції постійно розширюється і зараз охоплює весь спектр від іграшок початкового рівня до широкого кола товарів для відпочинку та елітного обладнання.
larsen Іграшкова зброя фірми Petron характеризується відмінними параметрами дальності та точності польоту стріл із присосками. Є дві серії іграшкової зброї – для дітей від 14-ти років серія Stelth та SuperShot для дітей від 6-ти років із трохи ослабленими пружинами для більшої безпеки. Вся продукція сертифікована в Україні та має гігієнічний висновок.
larsen Дитячі луки та арбалети - зменшені та полегшені моделі метальної зброї, для стрільби з яких використовуються безпечні стріли з присосками. Подарувавши дитині таку «дорослу» іграшку, ви започаткуєте її навчання стрільбі шляхом формування умінь використовувати арбалет, розвитку влучності та окоміру. Легкі арбалети це цікаві іграшки для тих, хто любить активний відпочинок на свіжому повітрі. Зброю такого типу можна сміливо використовувати дітям віком від 6 років, які перебувають під наглядом батьків.