Контактный телефон+380 44 200 28 18 Адрес электронной почты info@dw-toys.com.ua

Мозаїка - Maxi 3+

Обрано: 3
Сортувати за:
   
Сторінка 1 из 1 Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка

Виробник

Група

Підгрупа

Вік

Кількість деталей

33501

Термомозаїка HAMA Набір Ведмедик

Арт. № 8761
Серія «МAXI» з великим діаметром намистин (10мм), спеціально розроблена для дітей від 3 до 5 років. Запропонуйте вашій дитині зібрати фігурку Ведмедика, з якою потім можна буде гратись. Для полегшення роботи прозорі форми можна накладати поверх кольорових схем. Форми можна використовувати кілька разів. У житті людині постійно доводиться робити дії, так чи інакше, пов'язані з дрібною моторикою – застібати гудзики, малювати, писати. Складання картинок із мозаїки допоможе вашій дитині проявити творчі здібності, розвинути дрібну моторику, навчить концентрації уваги, посидючості та акуратності.
567 грн.
32501

Термомозаїка HAMA Набір Метелик

Арт. № 8908
Серія «МAXI» з великим діаметром намистин (10мм), спеціально розроблена для дітей від 3 до 5 років. Запропонуйте вашій дитині зібрати Метелика, з яким потім можна буде грати. Для полегшення роботи прозорі форми можна накладати поверх кольорових схем. Форми можна використовувати кілька разів. У житті людині постійно доводиться робити дії, так чи інакше пов'язані з дрібною моторикою – застібати гудзики, малювати, писати. Складання картинок із мозаїки допоможе вашій дитині проявити творчі здібності, розвинути дрібну моторику, навчить концентрації уваги, посидючості та акуратності.
299 грн.
39001

Термомозаїка HAMA Набір Свинка Пеппа Maxi 3+

Арт. № 8750
Свинку Пеппу люблять дітлахи всього світу з 2004 року. За допомогою термомозаїки малюки зможуть зробити зображення свинки Пеппи та її друзів. Складання картинок з мозаїки сприяє розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, концентрації уваги, посидючості та акуратності. Набори серії MIDI з діаметром намистин 5 мм користуються величезною популярністю як у дітей, так і у дорослих. Форми можна використовувати кілька разів.
1 120 грн.
Первая Сторінка Предыдущая Сторінка Следующая Сторінка Последняя Сторінка